2022.04.06 godz. 14:52 Sosnowiec, Śląskie

Czy sprawę powinnam podać do sądu?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Parę miesięcy temu odeszłam od byłego, miałam za dobre serce i chciałam mu pomóc, dlatego wzielam kredyt i pospłacałam niektóre jego tzn wysłałam mu na konto pieniądze, tak samo wzięłam coś na raty i mam jeszcze dwie raty, które muszę spłacić, ale nie mam tych rzeczy tylko ma mój były. I moje pytanie brzmi czy ja mogę walczyć o odzyskanie pieniędzy tych, które przelałam jemu? (Czy bardziej to by było dobrowolne z mojej strony, że mu wysłałam i nie mam o co walczyć) i czy mogę ubiegać się o zwrot tych rzeczy, które ja kupiłam i jeszcze za nie płacę?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Cze 2022 16:19

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019