2023.03.28 godz. 13:52 Gorzów Śląski, Opolskie

Były partner

Wyjaśnienie sytuacji

Witam Partner przeprowadził się do mnie przywiózł sam wszystkie swoje rzeczy ,niedawno się rostalismy nie zabrał odrazu swoich rzeczy więc je spakowałam i wyniosłam do piwnicy gdzie czekają na odbiór. Ale byly partner straszy mnie prawnikiem i pozwem do sądu że ja mam obowiązek wysłać mu te rzeczy i nie wiem czy to prawda czy mi coś grozi

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Kwi 2023 12:46

Jeśli pokryje koszty wysyłki - oczywiście. W przeciwnym razie, proszę wezwać do odbioru rzeczy w określonym terminie.