2022.05.16 godz. 18:50 Warszawa, Mazowieckie

Zadluzenie, pismo z sadu.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Pisze do Państwa, ponieważ w dniu dzisiejszym tj 16.05.2022r odebralem list sadowy, ktory miala dla mnie kancelaria komornicza nr XI przy ul. Białostockiej 48 lok.93. Sprawa tyczy sie zadłużenia na kwote rzedu prawie 20.000 zl sprzed kilku lat. Ogólnie moja sytuacja finansowa byla fatalna, czesc dlugu udalo mi sie skonsolidowac, gdzie place miesięcznie rate 900 zl w banku, niemniej o tym danym dlugu wrecz zapomnialem, dlug zaciagniety byl w "Zaplo" bodaj w roku 2018. W pismie z sadu, sa zawarte odpisy z kruka, oraz z firmy "raven". Bardzo chciałbym poprosić o pomoc w tym zakresie, mianowicie co w danej sytuacji moge zrobic, pomoc w odpisaniu na dane pismo sadowe i wszelakiej pomocy w zakresie informacji co musze zrobic w tym danym przypadku. Czy moglbym ew jakos skontaktować sie telefonicznie? W pismie sadowym napisane jest, ze musze odpowiedziec w ciagu 14 dni. Natomiast nie mam pojecia co robic, czy w przypadku gdzie jest to pismo sadowe to moge jeszcze próbować polubownie dogadac sie na splaty ratalne? Ew czy powinienem skontaktowac sie z komornikiem, który to pismo mial dla mnie? Dzis odebralem jej w jego biurze, lecz jego nie zastalem. Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz i serdecznie pozdrawiam.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Maj 2022 16:20

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu: Tel.: 515 940 208 Email: radcaprawny@kancelaria-raczynski.pl https://kancelaria-raczynski.pl/