2020.07.13 godz. 18:12 Kraków, Małopolskie

pożyczki na wysoki procent

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, piszę do Państwa w sprawie osoby , ktora udziela pseudo pożyczek na lichwiarskich odsetkach , jest to byly pracownik terenowy firmy pozyczkowej, odszedl on z firmy u udziela teraz prywatnie na bardzo wysoki procent, dla przykladu pryz pożyczce 500 zl jest do oddania około 20000 zl , przy pożyczce 12000 zl do oddania jest ok 5000 zl , a przy pozyczce 1700 zl jest do oddania 12,260 zl kazda pozyczka jest rozkladana na dwie umowy zwane kapital i odsetki i kazda z tych jest pod weksle, zeby było jeszcze mało umowe pozyczki ma tylko dla siebie a na umowach nie widac NIP

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Lip 2020 20:58

Szanowny Panie / Szanowna Pani to proszę zgłosić ten proceder na policję lub do prokuratury.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)