2022.10.31 godz. 13:28 Lublin, Lubelskie

Wezwanie do zapłaty

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, Pisze w takiej sprawie bo nie wiem co dalej robić wysłałam do osoby która jest mi Dłużna pieniądze które jej pożyczyłam wezwanie do zapłaty oczywiście termin oddania pieniążków już minął a żadnych pieniędzy na koncie nie mam i nie wiem co robić dalej nie wiem jak to w ogóle wygląda jak mam skierować tą sprawę do sądu czy może ja mam się jeszcze dogadywać jakoś z tym dłużnikiem chociaż nie da się z nim totalnie dogadać bardzo proszę o pomoc bo stoję w kropce i nie wiem co robić a pieniędzy dalej nie ma

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Paź 2022 13:41

Proszę złożyć pozew do sądu, jeżeli potrzebuje Pan/i odpłatnej pomocy w sporządzeniu takiego pisma, zapraszam do kontaktu.