2023.01.17 godz. 09:25 Bielsko-Biała, Śląskie

Jaki może być koniec sprawy

Wyjaśnienie sytuacji

Witam pisze z pewnym problemem mój konkubent 23.11.2022 trafił do wiezienia na 22 miesiące pierwyszy wyrok jest 14 miesiecy za włamanie i za to ma pozbawienie wolnosci drugi wyrok ma 8 miesiecy prawdopodobnie ograniczenia wolnosci za nie odrobione prace spoleczne plus grzywna 5000zl. Grzywna zostala wcalosci zaplacona. Ale prace spoleczne zostaly przeliczone na dni pozbawienia wolności 15.02.2023 ma wokande o wyrok laczny czy jest możliwość zawieszenia kary na najbliższej rozprawie podkreślam że już zaczął odbywać kare w zakładzie karnym

Odpowiedzi prawników:

Mediator

BEATA STEFANIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Mar 2023 16:24

Witam specjalizujemy sie w tego typu sprawach , zadane przez Państwa pytanie wymaga poszerzenia o pewne informacje - zapraszamy do telefonicznej BEZPŁATNEJ - konsultacji z naszym działem prawnym tel 507437019 . Pozdrawiam