2024.01.23 godz. 12:40 Bytoń, Kujawsko-pomorskie

Witam pisze z takim zapytaniem rostałem się z obecną partnerka byliśmy z związku 10 lat nabyliśmy w ten czas majątek

Wyjaśnienie sytuacji

Kupiliśmy dom w kredycie tylko że widnieje w akt notarialnym tylko była partnerka ale całe wykończenie domu ogrodzenia itp zakupiłem wszystko ja mam potwierdzenia przelewów zakupów materiałów sprzętów itp z mojego konta za moje pieniądze raty za dom płaciłem również ja przelewając jej gotówkę teraz chce sprzedać dom po roztaniu i po odliczeniu kredytów chce tylko dać mi 50 %co zostanie z sprzedaży a praktycznie w cały dom że spłaca rat inwestowałem wyłącznie praktycznie sam co mam zrobić w takiej sytuacji i jakie mam szanse by odzyskać większą część za sprzedaż

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 23 Sty 2024 12:47

Tak, do rozliczenia pozostaną wszystkie inwestycje oraz raty kredytu, spłacane z Pana majątku osobistego. Jeśli potrzebuje Pan pełnomocnika w tej sprawie, zapraszam do kontaktu e-mail: slawomir.suski@adwokatura.pl (www.adwokatsuski.pl)