2022.02.06 godz. 20:16 Warszawa, Mazowieckie

Co zrobic ?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Płace 1000 zł alimentów na dwójkę dzieci. Zawsze płaciłem na czas , jednak niedawno miałem silny zawal serca przez co nie mogę pracować co wiąże się z tym że nie mam środków pieniężnych. Co zrobić w takiej sytuacji ?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Marek Wojciechowski

Leszno, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Lut 2022 08:13

Dzień dobry! W opisanej sytuacji proszę zastanowić się nad złożeniem pozwu o obniżenie alimentów, w którego treści może Pan wskazać na pogorszenie stanu zdrowia i ewentualny wpływ na Pańską sytuację zarobkową i majątkową.