2024.02.19 godz. 11:29 Tomaszów Lubelski, Lubelskie

Wypowiedzenie umowy o pracę

Wyjaśnienie sytuacji

Witam! Po ciężkich dwóch msc-ach złożyłam wypowiedzenie umowy o pracę na czas nieokreślony. Na umowie okres wypowiedzenia jest miesiąc czasu, natomiast były szef wydrukował na szybko wypowiedzenie z dniem dzisiejszym, co ja przed chwilą podpisałam. Po prostu pod wpływem emocji, nerwów i manipulacji, którą nierzadko stosował pracodawca nie pomyślałam, że robię błąd. Czy jest to błąd, który mogę w jakiś sposób naprawić, cofnąć itp? Bardzo proszę o szybką odpowiedź i z góry serdecznie dziękuję! Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Wojciech Kubisztal

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Lut 2024 14:39

Okres wypowiedzenia umowy o pracę obejmujący miesiąc, kończy się w ostatnim dniu miesiąca, np. wypowiedzenie złożone 21 marca spowoduje rozwiązanie umowy z upływem 30 kwietnia.

Zmodyfikowano dnia: 21 Lut 2024 14:39