2024.07.07 godz. 19:19 Żary, Lubuskie

Jakie dokumenty dostarczyć do sądu

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, po złożeniu Wniosku o zarządzaniu majątkiem małoletniego otrzymałam powiadomienie aby dostarczyć brakujące dokumenty natomiast w chwili składania wniosku pani w sądzie nie wspomniała o takich dokumentach, bardzo proszę o rozjaśnienie tych zagadnień, co dokładnie potrzebuje zdobyć i dostarczyć do sądu. Proszę o komentarz i odezwę się prywatnie jeśli to nie problem. Z góry dziękuję i Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Lip 2024 20:07

Dzień dobry Proponuję zapytać się w sądzie o jakie dokumenty chodzi. Trudno stwierdzić nie znając treści wniosku i dokumentu otrzymanego z sądu. Najlepiej zadzwonić do sekretariatu wydziału, w którym toczy się sprawa. Z wyrazami szacunku