2022.02.01 godz. 11:17 Pożdżenice, Łódzkie

Zwrot prowizji

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Pod koniec września spłaciłam wcześniej pożyczkę w Firmie Provident. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu prowizji i wszelkich kosztów związanych z wcześniejsza spłatą a ostateczny termin wedlug Provident minal wczoraj ponieważ mowili ze mają czas do 5 miesięcy.co mam tetaz robic? Czekać czy pisać jakieś pisma?

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Lut 2022 12:01

Wezwać firmę do zapłaty, a później złożyć pozew do sądu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)