2022.05.03 godz. 19:51 Reda, Pomorskie

Umowa lojalnościowa

Wyjaśnienie sytuacji

Witam półtora roku temu podpisałem umowę zlecenie z restauracja razem z umową lojalnościową. Teraz chciał bym zmienić firmę ponieważ mam ofertę pracy w moim mieście za lepsze pieniądze a w tym okresie inflacji i podnoszenia stop procentowych niestety potrzebuje zarabiać więcej by wywiązać się z kredytu hipotecznego i zapewnić byt rodzinie. Czy w takiej sytuacji mogę bez problemu zmienić firmę? Umwia podpisana była chyba na 2 lata. Chciał bym napomiec że z aktualna wypłata jest mi ciężko o zapewnienie dobra finansowego dla rodziny

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 25 Maj 2022 20:42

Proszę skontaktować się z prawnikiem i przedstawić mu umowę. Wszystko zależy od jej zapisów. Na podstawie ogólnie postawionego pytania nie otrzyma Pan rzetelnej odpowiedzi.