2022.11.07 godz. 19:05 Lublin, Lubelskie

ZAKAZ KONKURENCJI

Wyjaśnienie sytuacji

witam posiadam umowe zlecenie na okres 6 miesięcy z zakazem konkurencji na pkd 47.91.Z czy mógłbym podjąć prace u innej firmy co ma też to samo pkd ale dodatkowo inne. Stanowisko na zleceniu by było obróbka zdjęć co nie ma nic wspólnego z tym pkd

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Lis 2022 13:21

Dzień dobry, posiadam zbyt mało informacji aby w w pełni odpowiedzieć na zadane pytanie. Niezbędna będzie tutaj analiza umowy o zakazie konkurencji. Zapraszam do kontaktu z Kancelarią Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl