2023.11.13 godz. 18:00 Zabrze, Śląskie

Pytanie moje odnośnie dowodu na zdradę

Wyjaśnienie sytuacji

Witam potrzebuje informacji czy przy sprawie rozwodowej jest możliwość aby złożyć wniosek do operatora sieci komórkowej o bilingu i smsow I połączeń ich treści i nagrań ponieważ będzie to jedyny dowod na zdradę mego męża innych dowodów nie mam a telefon jest zarejstrowany na Męża. Tylko w ten sposób mogę udowodnić zdradę mam też konkretny numer telefonu kochanki Męża na który pisze I dzwoni skrzętnie kasując te połączenia i smsy proszę o odpowiedź ponieważ chcę złożyć pozew i chciałabym udowodnic winę w ten sposób. Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Lis 2023 16:13

Dzień dobry, tak, jak najbardziej jest taka możliwość i taki wniosek jest uzasadniony.