2023.01.16 godz. 13:58 Radom, Mazowieckie

Chodzi o wyludzenie pieniędzy

Wyjaśnienie sytuacji

Witam potrzebuje porady prawnej pilnie zostałam oszukana metodą jakby na 200 zł za dostep do kont bankowych nieswiadoma tego że ta osoba zrobi dług na kilkanascie tysiecy złotych wykorzystująć bład aplikacji a to jest wyludzenie za bład banku a przychodzą mi sms gmaila że mam do spłaty ponad kilka tysiecy i nie wiem za co ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Sty 2023 14:34

Dzień dobry, należy złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.