2023.03.28 godz. 10:24 Warszawa, Mazowieckie

Analiza aktu notarialnego

Wyjaśnienie sytuacji

Witam Potrzebuje uzyskać pomocy w analizie zapisów Aktu notarialnego by zrozumieć zawarte w nim zapisy oraz uzyskać informacji o odpowiedzialności oraz o ew. zagrożeniach związanych z zapisami znajdującymi się w o akcie. Prosił bym o wycenę oraz o przybliżony termin konsultacji. Akt 9 stronicowy z 31 paragrafami Pozdrawiam Krukowski Bartłomiej

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Mar 2023 09:27

dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl