2023.01.11 godz. 00:07 Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Pożyczka

Wyjaśnienie sytuacji

Witam pożyczylam koleżance pieniądze, bez podpisania umowy w formie papieru Kwota obiega 6 tys złoty ( na ktora mam dowód w postaci sms badz rozmow na aplikacji messenger) Pożyczyka miała miejsce 3 lata temu i być spłacona w ciągu roku. Kolezanka spłaciła mi pareset złoty w przeciągu 3 lat i to nigdy nie sama z siebie tylmo po moich naleganiach. Co mogę zrobić aby spłaciła całość zadłużenia?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Sty 2023 09:08

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią w celu sporządzenia odpowiednich pism. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 email agnieszka@kancelaria-uranin.pl