2020.09.08 godz. 17:40 Gostynin-Nadleśnictwo, Mazowieckie

Pytanie o odprawę

Wyjaśnienie sytuacji

Witam.Pracowalam 13 lat w firmie zatrudniającej ok 200 osób. Dostalam 3 miesięczne wypowiedzenie z powodu powtarzajaca się nieobecnością w pracy spowodowaną chorobą utrudniająca organizację pracy w dziale księgowości. Proszę o informacje czy należy mi się odprawa? Pracodawca twierdzi że nie. Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Adam Kłoszewski

Kąty, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Wrz 2020 11:43

Pracodawca ma rację.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)