2023.11.13 godz. 12:44 Tychy, Śląskie

Nie dostalem wynagrodzenia za prace

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, pracowalem okolo 2 miesiecy w Niemczech, po rozwiazaniu umowy zleceniodawca nie wyplacil mojego wynagrodzenia na czas tj 10.11.23 od 2 dni nie mam pieniedzy na zycie, a kontakt z ową agencja nie przynosi skutku. Prosze o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Lis 2023 14:55

Należy wystosować wezwanie do zapłaty zaległego wynagrodzenia, a jeśli to nie odniesie skutku skierować sprawę na drogę sądową.