2023.08.16 godz. 12:34 Radomsko, Łódzkie

Musze pojawić się na sprawie ?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Proszę mi powiedzieć. Czy jeśli jestem wezwana jako strona do sądu, muszę pojawić się na sprawie? Wyslalam wnioski o wideokonferencje a sprawa 11 września a ja jestem za granicami Polski. Nie wiem już co robić. Kobieta z mojej rodziny założyła mi równoległa sprawę w sprawie odrzucenia spadku za moje dzieci. Wszystko już załatwione w 1 sprawie teraz walczę z druga. To już 3 lata nie mam już sił. Może jesteście w stanie mi państwo pomóc.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Sie 2023 14:34

Dzień dobry, rozwiązaniem byłoby ustanowienie pełnomocnika - adwokata albo radcę prawnego, który uda się na termin i będzie Panią reprezentował albo złoży stosowne wnioski.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)