2023.07.28 godz. 19:12 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Przywłaszczenie samochodu

Wyjaśnienie sytuacji

Witam prowadzę działalność osoba w której mam usługi wynajmu samochodu mam problem z klientem który wynajmował moje auto klient miał sporządzona umowę najmu auta na dwa dni po tych dwóch dniach kiedy umowa się skaczyla klient chciał przedłużyć najem na dłużej nie mógł odrazu przyjechać żeby podpisać umowę i umówiliśmy się na inny dzień klient się nie pojawił i co chwilę zmieniał datę przyjazdu wymyślając różne historie dlaczego nie może przyjechać proszony również był o uregulowanie należności poprzez przelew samochód został odebrany przy pomocy policji należność nie została uregulowana

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Lip 2023 10:07

Widziałbym rozwiązanie w wezwaniu do zapłaty zaległego czynszu z tytułu najmu pojazdu lub roszczeniu o bezumowne korzystanie z rzeczy. W obu przypadkach zapewne będzie konieczne powództwo o zapłatę. Jeśli jest Pan zainteresowany odpłatną reprezentacją w tej sprawie, zapraszam do kontaku w sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl