2024.07.09 godz. 20:35 Piła, Wielkopolskie

Majątek osobisty

Wyjaśnienie sytuacji

Witam przed ślubem miałam oszczędności. Jak w trakcie rozwodu udowodnić że część pieniędzy należy tylko do mojego majątku osobistego. Czy jeśli np wzięliśmy ślub 10 czerwca to przy rozprawie mogę przedstawić ile miałam pieniędzy dnia 9 czerwca i to by wystarczyło?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lip 2024 21:36

Dzień dobry. Można przedstawić wyciąg z rachunku bankowego wskazujący na stan oszczędności w przeddzień ślubu. Z wyrazami szacunku
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)