2024.03.27 godz. 21:29 Nowy Sącz, Małopolskie

Przejście przez prywatną działkę.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, przez moją działkę kiedyś mieszkańcy zrobili sobie dzikie przejście do sklepu i przystanku. Kiedy zakończyłem budowę działkę ogrodziłem i przejście zostało automatycznie zlikwidowane. Po pół roku radny z kilkoma mieszkańcami zbierają podpisy od mieszkańców o przywrócenie przejścia i chcą z tym iść do urzędu miasta. Czy mogą coś zdziałać i czy ja powinienem począć jakieś kroki w celu ochrony swojej prywatności.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Bogumił Szmańda

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Kwi 2024 10:23

Dzień dobry Proponuję poczekać na ruch ze strony mieszkańców.