2023.01.17 godz. 17:51 Kraków, Małopolskie

Windykacja o szkoły policealnej

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, przy podpisaniu umowy w sekretariacie dostłem informację że w razie nie spełnienia 50% obecności są akceptowane zaświadczenie od pracodawcy i to zaświadczenie było przyjęte we wrześniu. Na koniec października się okazało że zaświadczenie od pracodawcy juz nie są akceptowan, ale tą informację dostałem na koniec miesiąca jak przeniosłem zaświadczenie Po kontakcie z odziałem wendykacji i wyjaśnieniu sytuacji ze rzeczywiście zaświadczenie od pracodawcy w ogóle nie są akceptowane, a pracownik sekretariatu wprowadził mi w błąd, oni zaproponowali zapłacić tylko 50% i grożą sądem, z góry dzięk

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Lut 2023 16:42

Z jakiego tytułu szkoła dochodzi zapłaty, ponieważ z opisu nie wynikają jednoznaczne okoliczności