2023.10.08 godz. 16:43 Żywiec, Śląskie

wypożyczalnia

Wyjaśnienie sytuacji

witam pytanie dotyczy czy mam jakieś mośliwości uniknięcia płacenia za .... w sierpniu pożyczyłem samochód marki passat ok 2010 rok produkcji dość mocno skorodowany ale zdatny do użytku nie czytałem dokładnie umowy i podpisałem w dwie gdz później miałem stłuczkę właściciel wypożyczalni za naprawę żąda ok 36000tyś, wg mnie wartość pojazdu przed uszkodzeniem nie przekraczała 20000tyś czy może mnie obciążyć taką kwotą ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Paź 2023 18:00

Wiele zależy od wykazania faktycznej szkody, winy w zakresie jej powstania i zapisów umowy. Nie sposób odpowiedzieć precyzyjnei na pytanie, nie znając okoliczności ani treści dokumentu. Jeśli jest Pan zainteresowany odpłatnym reprezentowaniem w tym sporze, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl (WWW.adwokatsuski.pl)