2023.09.22 godz. 21:53 Kraków, Małopolskie

Witam pytanie o próbę wroboenia w oszustwa

Wyjaśnienie sytuacji

Witam mam na imię Patrycja i pisze w imieniu Partnera mieszkamy z partnerem oraz mala córeczka od 7 lat w UK a niedawno dowiedzieliśmy się że w Pl mojego partnera poszukuje policja i dostał wezwanie najprawdopodobniej na przesłuchanie w charakterze oskarżonego o wyludzenie i oszustwa par.(286); pytanie brzmi co możemy w takiej sytuacji zrobić jeśli on jest pewny że to nie on i nie wyjeżdżając z tad 7 lat . Do tego przeszedł rozwarstwienie aorty typ b i nie jest w stanie pojechac do pl bo jego stan zdrowia może odbić się w podróży i czy będzie musiał być przsluchany może to się odbyć w uk ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Wrz 2023 14:52

Dzień dobry, sprawa jest wielowątkowa i wymaga uzyskania odpowiedzi na nasuwające się pytania, co powinno umożliwić rzetelne odniesienie się do sprawy. W tym też celu sugeruje kontakt z mecenasem.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)