2021.11.07 godz. 16:39 Gdańsk, Pomorskie

Sprawa o pozbawienie praw

Wyjaśnienie sytuacji

Witam razem z dziewczyną mamy ograniczone prawa rodzicielskie rozstaliśmy się ona wyprowadziła się do swojej mamy następnie uciekła do innego faceta I porzuciła dziecko nikt nie wie gdzie jest jej mama oddala to dziecko wiem ze jest w rodzinnym domu dziecka dowiedziałem się po czasie a teraz dostałem list o pozbawienie praw będę miał sprawę ona też ale napewno się nie zjawi mam pytanie czy jak mnie na tej sprawie pozbawia praw to nikt nie będzie mógł go adoptować prawda ? Czy bede mógł go odwiedzać tam ? I starać się o przywrócenie praw?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 15 Gru 2021 23:56

Jeśli pozbawią Was obojga praw rodzicielskich to dziecko będzie mogło zostać adoptowane.