2023.12.11 godz. 12:45 Warka, Mazowieckie

Witam. Rozeszlam się z partnerem ojciem dziecka jak mam ubiegać się o alimenty (ojciec pracuje na czarno wiem że ma bardzo duże przychody )

Wyjaśnienie sytuacji

Dodatkowo mieszkaliśmy razem włożyłam pieniądze we wspólne mieszkanie ( rodzice dali mi 20 tysięcy na wykończenie plus spłacałam czesc kredytu za mieszkanie przez ostatnie 6 lat) czy jest szansa na odzyskanie tych pieniędzy?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 11 Gru 2023 14:03

dzień dobry, co do alimentów należy złożyć pozew do sądu. Co do reszty oczywiście istnieje szansa na uzyskania poniesionych nakładów na mieszkanie. jeśli będzie Pani zainteresowana pełnomocnikiem zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 e-email agnieszka@kancelaria-uranin.pl