2023.02.14 godz. 21:37 Zabrze, Śląskie

Co mogę zrobić w tej sytuacji ?

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Rozstałam się z partnerem i nie byliśmy małżeństwem. Mam syna który nie był jego dzieckiem i dostał Crossa na urodziny jeszcze podczas trwania naszego związku i część pieniędzy zakupu pokrył również były partner ok 250 zł. Teraz po rozstaniu nie chce oddać synowi motocykla. Czy prawnie mogę go jakoś odzyskać ?

Odpowiedzi prawników:

Mediator

BEATA STEFANIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Mar 2023 16:24

Witam specjalizujemy sie w tego typu sprawach , zadane przez Państwa pytanie wymaga poszerzenia o pewne informacje - zapraszamy do telefonicznej BEZPŁATNEJ - konsultacji z naszym działem prawnym tel 507437019 . Pozdrawiam