2020.10.21 godz. 14:43 Bytów, Pomorskie

Pytanie o podział majątku

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Rozwiodłam się z mężem 22 października, wczoraj mieliśmy sprawe w sądzie o podział majątku. Były mąż w sądzie nie powiedział wszystkiego co mieliśmy wspólnie. Ja powiedziałam, czyli meble, robiliśmy remont, altanka na działce , samochód, pieniadze na koncie 60tys. Wzięłam samochód bo tak było wcześniej ugadane a on meble i lodówkę. A co z resztą? Jeżeli on nie powiedział o tym? Co z pieniadzmy? Sąd nic o pieniądzach nie mówił, czy będzie kolejna sprawa nic niewiem.. czy pieniądze będą mi zwrócone w połowie? Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 10 Lip 2021 22:23

Może Pani złożyć wniosek w Sądzie o uzupełniający podział majątku.