2021.09.25 godz. 13:51 Warszawa, Mazowieckie

Zmiana zamków i podział majątku.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, rzeczoznawca majątkowy wycenił posiadłość na 550 tysięcy po odliczeniu wspólnego kredytu 250 tysięcy żona nie zgadza się na spłacenie różnicy dla mnie. Dom ma zostać dla byłej żony wraz z całym kredytem. Ze swojej strony, ona chce dać max 30 tysięcy gdzie zdecydowanie jest to krzywdzące dla mnie gdyż budowałem dom systemem gospodarczym. Sugeruje się obniżoną wartością wyposażenia domu jak i nie dokończonego wykończenia na piętrze jak i wokół posiadłości. Co w takiej sytuacji powinienem zrobić??

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Mateusz Bogucki

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Paź 2021 20:08

Dzień dobry, czy sprawa jest na etapie sądowym? Jeżeli tak należy kwestionować opinię rzeczoznawcy. Oferta Pana byłej żony rzeczywiście wydaje się być niesprawiedliwa. Jednak aby Panu pomóc potrzebuje więcej informacji. Inaczej bowiem wyglądałaby sytuacja gdyby negocjacje były przedsądowe. W razie pytań lub chęci pomocy proszę o kontakt. Adw. Mateusz Bogucki. Hetman Kancelaria Adwokacka Mateusz Bogucki
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)