2023.11.08 godz. 21:35 Raszyn, Mazowieckie

Sprzedaż auta. Problem z kupującym

Wyjaśnienie sytuacji

Witam serdecznie . 2 tygodnie temu sprzralam prywatnie auto osobie prywatnej. W dniu dzisiejszym otrzymałam informację że pojazd podobno ma wady ukryte . Kupujący chce zwrotu kosztu naprawy. W umowie był zapis że zapoznał się że stanem technicznym auta. Nie chcę żadnej rękojmii gdyż samochód był wcześniej w serwisie i było wszytko w porządku zaproponowałam zwrot auta i zwrot kwoty z umowy. Kupiec jest natarczywy i teraz chce naprawiać auto w autoryzowanym serwisie i na mnie wystawić fakturę. W jaki sposób mogę rozwiązać ten problem. Jakie mam prawa jako prywanty sprzedawca

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lis 2023 04:19

Odpowiedzi można udzielić po zapoznaniu się ze szczegółami sytuacji oraz samą umową sprzedaży.