2023.01.16 godz. 17:05 Elbląg, Warmińsko-mazurskie

Jestem załamana ta sytuacja.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam serdecznie bardzo proszę o pomoc.. Otrzymałam pismo z firmy windyfikacyjnej o długu z przed 20 lat. Bylam zyrantem koleżanki. Obecnie firma windyfikacyjnej naliczyła mi odsetki oraz dodali wpis do ksiąg wieczystych o długu. Mieszkam za granicą od 18 lat. Nie posiadam stałego meldunku. Na adres korespondencyjny 28 grudnia 2022..Przyszlo to pismo. Wcześniej nic nie wiedziałam o egzekucji. Proszę mi pomoc. Co powinnam dalej zrobić. Dziękuję Dorota Niezgodzinska

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 16 Sty 2023 23:00

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl lub osobiście w Kancelarii (Gdańsk, ul. Piaskowa 9)