2020.10.13 godz. 10:23 Smołdzino, Pomorskie

Jak to rozwiązać

Wyjaśnienie sytuacji

Witam serdecznie. Hm. Chodzi o to że mamy dom bliźniak w którym z jednej strony mieszka moja mama z dwójką mojego rodzeństwa i partnerem. A z drugiej strony babcia. I strych który jest nad częścią którą zajmuje moja mama babcia chce żeby była moja. Czy jest taka opcja że można udać się do gminy albo gdzieś póki babcia żyje żeby prawnie mogła to na mnie przepisać?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Paź 2020 12:17

Dzień dobry, czyją własnością jest dom?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)