2022.06.14 godz. 12:39 Mysłowice, Śląskie

Uznanie ojcostwa

Wyjaśnienie sytuacji

Witam serdecznie mam taki problem nie wiem gdzie się udać chodzi o to, że zaszłam w ciążę z mężczyzna o którym wiem tylko jaki ma numer telefonu w jakim mieście mieszka i jak ma na imię. Niejednokrotnie pisałam do niego na komunikatorze WhatsApp widziałam że odczytywał wiadomości wysyłałam zdjęcia małej a on mnie zablokował. W tamtym roku w kwietniu się z nim spotykałam powiedziałam o ciazy spotykaliśmy się jeszcze ok. Miesiąc I urwał kontakt. Nie wiem jak go znaleźć. Znalazłam na Facebooku chlopaka z którym on ma zdjęcia pisałam do tego chłopaka ale nawet nie o

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Cze 2022 11:46

Witam zapraszam do bezpłatnej konsultacji telefonicznej pod numerem telefonu 507-437-019 specjalizujemy sie w tych sprawach chętnie pomożemy.