2021.09.27 godz. 13:35 Bytom, Śląskie

Witam serdecznie mam takie pytanie zmarł mój ojciec kazano mi się zrzec na rzecz mamy czy ja w takim przypadku będę mogła coś po nim otrzymać

Wyjaśnienie sytuacji

Tata zmarł nie spisał Testamentu natomiast powiadomoiono mnie o ty iż mam się zrzec na rzecz mamy

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Wrz 2021 20:19

Dzień dobry, jeżeli zrzeknie się Pani spadku to nic Pani nie dziedziczy.