2023.08.02 godz. 19:50 Nowy Targ, Małopolskie

Zaniżone odszkodowanie za szkodę

Wyjaśnienie sytuacji

Witam serdecznie. Moim problemem jest znaczna różnica między wyceną szkody przez rzeczoznawcę z tytułu ubezpieczenia nieruchomości a propozycją ubezpieczyciela. Rzeczoznawca wycenił szkodę na 15000zł, natomiast upezpieczalnia proponuje 4500zł. Bardzo proszę o poradę co w tej sytuacji powinienem zrobić, jakie kroki podjąć. Z góry dziękuję.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Karolina Domagała

Kraków, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Sie 2023 16:23

W pierwszej kolejności należy złożyć odwołanie od decyzji, w dalszej pozew do sądu. W przypadku chęci uzyskania kompleksowej pomocy prawnej zapraszam do kontaktu. Z poważaniem adw. Karolina Domagała tel. 667-962-671 email: karolina.domagala@adwokatura.krakow.pl.
Tak Nie

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Sie 2023 20:53

Odwołać się od decyzji ubezpieczyciela. Jeśli potrzebuje Pan reprezentacji w tym sporze, zapraszam do kontaktu: slawomir.suski@adwokatura.pl
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)