2022.01.18 godz. 12:20 Pępocin, Wielkopolskie

Wyłudzanie pieniędzy

Wyjaśnienie sytuacji

Witam serdecznie od lipca staram się o pożyczkę od firmy która do mnie samą osobiście napisała i na samym początku obiecywali że nie ma żadnych ukrytych opłat a teraz jestem na minusie 3tys zł a pożyczki nie otrzymałam do tej pory i chcą abym wpłacała im więcej i więcej okłamują że to ostatnia płatność ale tak nie jest. Proszę mi powiedzieć czy jest szansa abym uzyskała tą pożyczkę lub odzyskać moje pieniądze. Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lut 2022 15:40

Może Pani wystosować wezwanie do zapłaty do firmy pożyczkowej. Konieczna jest również analiza Pani umowy pożyczki, może są tam ukryte niekorzystne zapisy.