2023.06.17 godz. 10:18 Nidzica, Warmińsko-mazurskie

Nieuczciwy kupujący samochód

Wyjaśnienie sytuacji

Witam serdecznie,piszę do państwa ponieważ mam problem. Dnia 29.04.2023r sprzedałam razem z narzeczoną samochod osobowy w prywatnych ratach.W umowie uwzględniliśmy 2 raty z czego pierwszą zapłacił nam w gotówce przy spisaniu umowy a drugą zobowiązał się wysłać na konto 10.06.2023r. Przy zakupie auta kupujący został poinformowany przez nas o istniejących usterkach w aucie i się na nie zgodził. Dnia 07.06.2023r nabywca auta skontaktował się z nami telefonicznie i oznajmił nam, że auto ma ukryte wady ,które w naszym przekonaniu widział i był o nich informowany.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Anna Sutowicz

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Lis 2023 14:08

Dzień dobry, jakie oczekiwania przedstawił kupujący w trakcie rozmowy telefonicznej?