2022.10.11 godz. 14:31 Stalowa Wola, Podkarpackie

Podwyzszenie alimentow

Wyjaśnienie sytuacji

Witam serdecznie, Przymierzam sie do negocjacji z moim byly mezem w sprawie podwyzszenia alimentow na naszego 15-letniego syna. W wypadku, gdyby te negocjacje nie zakonczyly sie sukcesem, bede zmuszona wniesc pozew do sadu. Ja z synem mieszkamy na stale w Londynie, a byly maz w Stanach Zjednoczonych. W zwiazku z tym mam pytanie - czy pozew powinien byc wniesiony w Polsce, czy tez powinnam zrobic to w miejscu zamieszkania?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Maciej Tokarski

Stalowa Wola, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Paź 2022 16:50

Może być wniesiony w Polsce. W razie problemów zapraszam priv