2022.02.17 godz. 16:33 Brzegi, Małopolskie

Sprzedaż udziałów

Wyjaśnienie sytuacji

Witam serdecznie. Pytanie dość krótkie, w 2019 roku sprzedałem swoje udziały w spółce z o.o Udziały zostały sprzedane umową notarialną z poświadczeniem podpisów obu stron w jednakowym czasie. Do dnia dzisiejszego kupujący nie objął moich udziałów mimo okresu tylu lat, czy w takiej sytuacji mogę poczynić jakieś kroki? Łączę pozdrowienia i dziękuję z góry za odpowiedź Piotr

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Łukasz Raczyński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Lut 2022 11:53

Czy mówiąc o "objęciu " udziałów ma Pan na myśli fakt, że sprzedaż nie została ujawniona w KRS?