2021.09.02 godz. 15:13 Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

kara ograniczenia wolnosci 4 wyroki

Wyjaśnienie sytuacji

witam serdecznie z tej strony Kamil Radomski mam 21 lat , mam 4 wyroki o ograniczenie wolnosci ale nie wykonuje tej kary skoro mam 4 wyroki i mam odpracowywac po 30 gdzin w stosunku miesiecznym to jest nie wykonalne a pracuje na umowe zlecenie i w weekedny tez i nie mam mozliwosci podjecia tego ta naprawde bo chyba za cos trzeba zyc pomagalem mamie finansowo teraz mam kobiete 16 letnia, dziecko za 2 ygodnie mi sie rodzi dostalem wezwanie na rozprawe na 21 pazdziernika 2021r o zamianie kary z graniczenia wolnosci na pozbawienie wolnosci.nie zgadzam sie z takim czyms poniewaz rtak jak pisalem wczesniej nie mialem mozliwosci podjac odrobek bo jak skoro pracowac musze a mam taka prace a nie inna .prosze o porade pomoc co mam zrobic? prosze nie dzwonic na numer jak mozna to prosze o meila zwrotnego telefon w naprawie

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Arkadiusz Stelmach

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Wrz 2021 17:34

Może Pan spróbować złożyć wniosek o zamianę formy wykonywania kary ograniczenia wolności z obowiązku wykonywania prac na potrącenia z wynagrodzenia za pracę. Proszę zweryfikować również czy wszystkie 4 wyroki są prawomocne i czy nie zapadł wobec Pana wyrok łączny.