2021.04.06 godz. 10:54 Krakówka, Małopolskie

Profi credit

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, spłacałam profi credit mimo to wystąpili do sądu, dostali nakaz w postępowaniu upomina, nie kwestionowałam go, czy przysługuje im zastępstwo procesowe

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Marek Wojciechowski

Leszno, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Kwi 2021 14:14

Dzień dobry! Jeśli strona postępowania (profi credit) korzystał w sprawie z profesjonalnego pełnomocnika i złożony został wniosek o przyznanie kosztów zastępstwa procesowego to w przypadku uznania powództwa (wygrania sprawy przez powoda) sąd zasądza koszty zastępstwa procesowego.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)