2024.10.02 godz. 19:18 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Oskarzenia nieprawdziwe

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, spotykałam sie z mezczyzna kilka lat. Kilka dni temu okazało sie ze okłamał mnie że jest w trakcie rozwodu z żoną a nadal z nią współżył. Oprócz tego ma jeszcze inna kochankę. Oszukał mnie po raz trzeci. Czyli byla zona i dwie kochanki rownoczesnie. Za każdym razem trafiałam na leczenie do psychiatry. Dzisiaj dostałam od niego pismo w ktorym jest ze nachodze go w pracy, nekam wiadomosciami itd. Co moge zrobic w tej sytuacji?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Magdalena Borowik-Tomalska

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Paź 2024 12:52

Dzień dobry, jeżeli pismo zawiera prośbę czy wezwanie do zaprzestania naruszeń, to proszę się do tego zastosować, aby były partner nie wszczął postępowania karnego przeciwko Pani. Pani natomiast może zastanowić się czy jego działania nie zawierały znamion przemocy psychicznej (z uwagi na odbyte wizyty u specjalisty). Z wyrazami szacunku, adw. Magdalena Borowik-Tomalska