2022.11.23 godz. 20:01 Katowice, Śląskie

Faktura bez podstawy prawnej

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Sprawa dotyczy wystawienia faktury przez spółdzielnie mieszkaniowa na usługę której nie zamawiałem, nie korzystałem oraz o której nie ma słowa w umowie oraz akcie notarialnym. Trzykrotnie zostałem wpisany do KRD. Po odwołaniach zostawałem za każdym razem usowany z listy dłużników. Spółdzielnia pobrała samowolnie kwotę za fakturę z kaucji. Dostałem pismo o uzupełnieniu kaucji pod groźbą nie przedłużenia umowy co zapisane jest w umowie najmu.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Lis 2022 08:49

dzień dobry, zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Niezbędna jest analiza wszystkich dokumentów. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin tel. 607153023 e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl