2023.01.20 godz. 14:11 Poznań, Wielkopolskie

Alimenty dług u komornika

Wyjaśnienie sytuacji

Witam sprawa moja wygląda tak mam ci miesiąc ściągane z konta 60 procent wynagrodzenia zostaje mi na koncie 1350 zł z wypłaty. Chciałbym porozmawiać z komornikiem żeby więcej pieniędzy mi zostawiał na tym koncie czy jest taka możliwość mam dwie sprawy dwie sygnatury akt na dwójkę dzieci pobiera. Mało tego mam umowę na czas nieokreślony w pracy plus jeszcze małe dziecko córkę 4 miesięczna no i nie ukrywam że jest nam ciężko przez moją sytuację czy jest jakieś sensowny wyjście z tej sytuacji

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 20 Sty 2023 17:44

Dzień dobry, bardziej niż rozmowa z komornikiem powinno Panu pomóc porozumienie się z wierzycielem.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)