2022.01.05 godz. 15:47 Kielce, Świętokrzyskie

Podwyższenie alimentów

Wyjaśnienie sytuacji

Witam,sprawa wygląda tak-w grudniu 2021 złożyłam pozew o podwyższenie alimentów ale pozwany na sprawę się nie zgłosił,powodem było to że pod podanym adresem już nie mieszka także pozwu nawet nie odebrał i sprawa trafiła do komornika który miał za zadanie ustalić obecny adres.Po dwóch miesiącach czyli dzisiaj przyszło mi pismo o zawieszeniu postępowania i moje pytanie brzmi....co mam dalej zrobić?mam ponownie złożyć pozew?proszę o pomoc w tej sprawie

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 05 Sty 2022 17:11

Proszę złożyć wniosek o ustanowienie kuratora dla pozwanego.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)