2020.09.17 godz. 12:15 Warszawa, Mazowieckie

Pożyczone pieniądze dla narzeczonego

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Sprawa wyglada tak, że pożyczylam pieniądze narzeczonemu, a dokładnie wzięłam dla niego kredyt i on spłacał rate. W tej chwili z jego powodu sie rozstalismy i straszy mnie, ze nie bedzie tego splacal. Czy mam szanse w takiej sytuacji wezwac go do splaty rat? Dodam, ze mam dowowy w postaci rozmowy na facebooku ze pozyczka jest dla niego i on wysylal mi przelew z tytulem „na raty”.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Wrz 2020 21:14

Dzień dobry, w opisanej przez Panią sytuacji, łatwiejsze do udowodnienia będzie, że Pani pożyczyła mu pieniądze pochodzące z zaciągniętej przez Panią pożyczki.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)