2021.12.13 godz. 11:47 Przeciszów, Małopolskie

Sprzedaż telefonu

Wyjaśnienie sytuacji

Witam sprzedałem wczoraj telefon komórkowy który był wystawiony na stronie olx. Skontaktowała się ze mną pani dostała odemnie wszystkie informacje n temat telefon wraz ze zdjęciami gdzie jest uszkodzony. Postanowiła przyjechać po telefon który obejrzała o zdecydowała się kupić za kwotę 300zl. Telefon wystawiłem za 450. Dziś zadzwoniła ze chce oddać telefon ponieważ znalazła lepsza ofertę i koszt naprawy tylnej obudowy wynosi 200zl. Nazwała.mnie oszustem. Pytanie moje czy mam obowiązek odda pieniądze i wziąść telefon ? Sprzedawałem jako osoba prywatna. O wszystkim była pani poinformowana.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Gru 2021 11:54

Nie musi Pan zwracać pieniędzy, umowa jest ważna, a powód jaki wskazuje kupująca nie jest wadą towaru.

Zmodyfikowano dnia: 13 Gru 2021 11:55
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)