2024.01.02 godz. 21:29 Poznań-Wilda, Wielkopolskie

Rozprawa w sądzie

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, Syna była dziewczyna wniosła sprawę o pobicie ,podduszanie, pogryzienie. Miala obdukcje. My wiemy, że nic takiego nie miało miejsca u nas w domu. Syn będzie miał 16 lat w lutym. Dostal obrońcę z urzędu. Co to oznacza dla niego? Co Mu grozi ? Pozdrawiam

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 07 Sty 2024 13:29

Dzień dobry, najlepiej jak się Pani skontaktuje z wyznaczonym obrońcą, na pewno udzieli Pani wszystkich informacji. Sprawę syna będzie rozpoznawać sąd rodzinny z uwagi na jego wiek. Pozdrawiam